HİZMETLERİMİZ

 

OMG Innova, Dokum Cookware ve Istanbul Cookware olarak kendi markalarımız ile yurt içi pazarında züccaciye ve ev gereçleri alanında hizmetlerimiz sürerken, farklı markalarla da işbirliğimize devam etmekteyiz.

Yurtdışı pazarına ise, kuruluşumuzdan bu yana Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka gibi pek çok Avrupa markasına ürün tedarik etmiş, son yıllarda ise özellikle Mısır, İran, Rusya gibi ülkelerle işbirliklerimiz yoğunluk kazanmıştır.
 
Hizmet verdiğimiz ürün grupları:
 

Yurt dışı pazar da ise son yıllarda çoğunlukla Avusturya,Mısır,İran,Rusya ile ihracat aktivitelerimiz devamlılığını korumaktadır.Bu ülkeler dışında İspanya,İsveç,Almanya,Hollanda ve İsrail menşeli firmalar ile de görüşmelerimiz devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz ürün grupları: 

1- Döküm Alüminyum Pişirme Gereçleri

1.1. Concept Seri

1.2. Procast Seri

1.3. Fusion Seri

 

2- Ezme Alüminyum Pişirme Gereçleri

2.1. Cubic Seri

2.2. Ellipse Seri

2.3. Lotus Seri

2.4. Angel Seri

2.5. Armed Seri

 

 Genel Özellikler

- Döküm alüminyum olarak üretilen serilerde ürün taban kalınlıkları 6 mm den başlayıp,müşteri isteğine göre çoğaltılabilmektedir.

- Ezme alüminyum olarak üretilen serilerde ürün taban kalınlıkları 4 mm den başlayıp,müşteri isteğine göre çoğalılabilmektedir.

- Ezme alüminyum ürün grupları indiksiyon tabanlı olarak da üretilebilmektedir.

- Döküm ve ezme alüminyum ürünlerde teflon,seramik,granit kaplamalar ürünlere başarıyla uygulanmaktadır.iç ve dış kaplamalara müşteri ile istişare içinde olunarak (seçilen ürüne katma değer sağlayan,kullanım ömrünü uzatan ve ürünün doğası ile uyumlu olması göz önünde bulundurukarak) karar verilmektedir.

- Ürün aksesuarları,ergonomik,ürün ile tam uyumlu,sağlam ve şıktır.

- Fabrikamızdan çıkıp,nihai müşteriye varana kadar zarar görmeyecek şekilde uygun iç ve dış ambalajlama yapılır.